Kaip užsidirbti pinigų internete?

Stabili finansinė padėtis yra vienas iš pagrindinių kriterijų siekiant užtikrinti gerą gyvenimo kokybę, išlaikyti ir pasirūpinti šeimos gerove, sveikata bei mėgautis mėgstamiausiomis pramogomis laisvu laiku.

Tačiau darbo rinkoje vyrauja situacija, kad dauguma žmonių dirba ne tik, kad nemėgstamus darbus, bet ir neuždirba tiek, kad galėtų džiaugtis nuosava finansine laisve. Kaip užsidirbti pinigų, kad nesijaustumėte varžomas ir galėtumėte mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais? Ar egzistuoja darbas namuose ar galima tokiu būdu užsidirbti?

Investuok ir prekiauk – Binariniai opcionai

Binariniai opcionai

Binariniai opcionai pradedantiems prekybininkams gali nuskambėti sudėtingiau nei yra iš tikrųjų. Binarinių opcionų esmė, kad jums reikia numatyti ir pasirinkti ar vertybinių popierių, valiutų ar kitų prekybos priemonių kaina per artimiausia laikotarpį kils ar kris. Jums nereikia žinoti tikslių skaičių ir kiek ženkliai pastebimi bus pokyčiai.

Užsidirbti prekiaujant binariniais opcionais yra itin nesunku, tačiau svarbu žinoti tai, kad binarinių opcionų prekybos rezultatas yra dvejopas – fiksuotas gaunamo pelno procentas arba pralaimėjimas, kuris lygus visai investuotai sumai.

Užsidirbti pinigų prekiaujant binarinių opcionų rinkoje galite vykdant valiutų, akcijų, metalų, žaliavų ar kitus prekybinius sandorius. Visi šie sandoriai trunka nuo minutės ar net kelių mėnesių. Gaunama grąža bei uždarbis gali siekti nuo 70 iki 90 proc. vienam sandoriui.

Kaip veikia binariniai opcionai?

Pats lengviausias ir populiariausias yra klasikinis modulis “High/Low. Čia jums reikės nuspręsti ar pasirinktos akcijos ar valiutos kaina bus aukščiau ar žemiau nuo einamojo momento. Tokiu būdų atliekamas statymas, o jūsų rezultatas aiškus gali būti po kelių minučių ar net kelių valandų. Jeigu jūsų pasirinktas spėjimas sėkmingas – gaunama net iki 90 proc. pelno nuo pastatytos sumos.

Sėkmingas uždarbio pavyzdys:

Tarkime, kad atliekate 100 eurų statymą, kad USD/EUR valiutos kursas kils per artimiausia laikotarpį. Jeigu šis spėjimas/įžvalga yra teisinga, jūs gaunate 190 eurų, o tai yra 90 eurų grynojo pelno.

Brokerio pasirinkimas

Svarbiausias dalykas šiame versle – teisingai pasirinkti binarinių opcionų brokerį, kuris išmokės jūsų sukauptas ir uždirbtas lėšas per tam tikrą laikotarpį. Vienas iš tokių yra 24 Options – populiariausia prekybos platforma Jungtinėje karalystėje, šiuo brokeriu, taip pat, naudojasi daugybė prekiautojų iš Lietuvos ir dar nėra tekę girdėti nusiskundimų.

Kaip užsidirbti iš binarinių opcionų?

Binariniai opcionai nėra tik aklas spėjimas ir greitų pinigų medžiojimas. Norint užsidirbti pinigų iš šio veiklos būtina išmokti valdyti savo investicijas – banką.

Jeigu jūsų kapitalas yra 100 eurų, jūs negalite visos sumos statyti ant vieno ir vienintelio sandorio, kad ir koks jis saugus gali pasirodyti. Kaip užsidirbti prekiaujant binariniais opcionais? Būtinai nusistatykite investicinio portfelio – banko dydį ir kiekvienam statymui investuokite nedaugiau nei 5 procentus jo sumos. Jeigu jūsų bankas yra 100 eurų – 1 sandoriui negalite skirtin daugiau nei 5 eurų ir t.t

Skirkite laiko analizėms

Norint užsidirbti prekiaujant binarinių opcionų rinkoje – ANALIZUOKITE. Sekite pasirinkto prekybos instrumento pokyčių grafikus esamuoju bei kelių valandų laiku, skaitykite naujienas prekybos ir investavimo portaluose kaip “Bloomberg”.

Pabaigai jeigu vis dar kyla klausimas kaip užsidirbti pinigų prekiaujant binarinių opcionų rinkoje – atsakome:

  • Nusistatykite banko dydį ir investicijų dydį;
  • Pasirinkite tinkamą brokerį;
  • Analizuokite ir domėkitės.

Sėkmės prekyboje!