Kaip atrodyti patikimu Verslininku?

Kalbant apie verslą, sakoma, kad reikia apsirengti ir atrodyti taip, kad gautumėte norimą darbą. Verslo srityje, kur tiek daug smulkmenų, stengiamasi užsitikrinti klientus, užmegzti gerus santykius.

Kaip atrodyti kaip verslininkui?

Įsigykite gerą kostiumą

Niekas nėra svarbesnis už išvaizdą verslui ir, nors jis neturi kainuoti labai daug, tačiau turėtų atrodyti protingai.

  • Pasirinkite mėlynos ar pilkos spalvos kostiumus, nes juodi kostiumai gali būti susiję su laidotuvėmis.
  • Visada stenkitės išsirinkti savo kostiumą, pritaikytą jums, nes tai užtikrins, kad kostiumas tinkamai tinka ir atitinka jūsų kūną, o tai savo ruožtu atrodo profesionaliau. Tinkamumas yra svarbiausias kostiumo pirkimo aspektas.

Įsigykite gerą mobilųjį telefoną

Nors dauguma žmonių turi mobiliuosius telefonus, įsitikinkite, kad jūsų telefonas yra profesionaliai ir klasiškai atrodantis įrenginys.

  • Įsitikinkite, kad jūsų telefonas yra juodos arba sidabrinės spalvos, ir išvengti blyškių ar spalvingų mobiliųjų telefonų dėklų.
  • Venkite toninių garsų ar potencialiai erzinančių telefonų tonų. Garsi roko muzika gali būti puiku šeštadienio vakarą, bet jūsų klientų laukimo kambaryje truputį ne tokia gera.

Įsigykite analoginį laikrodį

Analoginis laikrodis, nors ir šiek tiek pasenęs dėl mobiliųjų telefonų reikšmės, vis dar yra svarbus priedas ir būsenos simbolis.

  • Laikrodžiai su stipriais prekių pavadinimais, tokiais kaip Rolex, Omega ir Cartier, pristato gerovę, kultūrą, rafinuotumą ir rafinuotą skonį.
  • Jei negalite sau leisti laikrodis šių prekių ženklais kainų diapazone, apsipirkite už labiau prieinamą laikrodį, atitinkantį jūsų kostiumą. Tradiciškai ir gerai pagamintus laikrodžius, išbandykite prekinius ženklus, tokius kaip Timex, Seiko ir Hamilton. Tinklalapiuose, pavyzdžiui, overstock.com, yra daugybę įperkamų, elegantiškų ir profesionalių laikrodžių.

Investuokite į gerą batų porą

Gera pora batų pageriną kostiumą, o dėvėti senus ar dėvėti batus galite sugriauti jūsų bendrą išvaizdą.

  • Reguliariai valykite batus ir nenešiokite juos atšiaurių lauko sąlygomis, kad užtikrintumėte profesionalų išvaizdą.
  • Įsitikinkite, kad batai atitinka jūsų kostiumą. Apskritai niekada negalėsite susidoroti su juodu bateliu, bet tamsiai rudos arba riešuto spalvos batai gali būti elegantiškas derinys su tamsiuoju kostiumu.
  • Įsitikinkite, kad jūsų diržas atitinka jūsų batus. Spalva neturi būti tiksli atitiktis, bet kuo labiau juos suderinti. Visada dėvėkite juodą, juodą ir rudą diržą.

Įsigykite portfelį

Portfelis ar lagaminas yra nesenstantis priedas, o kaip ir geras analoginis laikrodis yra klasikinis profesionalumo simbolis. Ne tik jis perteikia teisingą vaizdą, jis taip pat yra labai funkcionalus, nes jis leidžia jums nešioti svarbius dokumentus be kuprinės.

  • Jei saugumo problemos nėra, naudokite odos portfelį vietoj metalo ar grafito dėklų.

Automobilio svarba

Geras automobilis yra itin svarbi verslininko detalė. Tačiau jeigu negalite leisti įpirkti gero automobilio, į svarbius geriausia transporto priemonė – keleivių pervežimo paslaugos. Į susitikimą nuvyksite ne tik su geru automobiliu, bet ir su asmeninius vairuotoju!

Bei papildomai…

Uždenkite savo tatuiruotes ir auskarus. Nors jie tampa vis labiau priimtini darbo vietoje, tatuiruotės ir auskarai negali būti matomi daugelyje konservatyvių darbo aplinkų. Net kai jie yra techniškai leidžia, statistiškai įrodyta, kad jie yra pagrindiniai fiziniai požymiai, ribojantys asmens karjeros galimybe.